KADURI

W związku ze wzrastającym zapotrzebowaniem na produkowanie obuwia firma bardzo szybko się rozrosła i zatrudniła nowych pracowników. Nasze oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów były i są doceniane przez najbardziej wymagające klientki. Wiedza i doświadczenie na temat produkcji obuwia doprowadziła do szybkiego rozwoju firmy.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z klientem mogliśmy poznać jego upodobania i wymagania względem jakości i wygody obuwia. Posiadając firmę w silnie rozwiniętym rejonie przez branże obuwniczą, mamy dostęp do najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych technologii i wyszkolonych pracowników. Wszystkie te aspekty sprawiły, iż systematycznie i rzetelnie budowaliśmy swoją pozycję na rynku polskim i zagranicznym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy markę KADURI, która jest kontynuacją firmy KASBUT.

Stworzenie nowej marki i wyższej jakości produktów spowodowało większe zainteresowanie naszym asortymentem oraz rozwojem sieci sprzedaży o kolejne punkty dystrybucji.

Nasza firma współpracuje z utalentowanymi projektantami, którzy kreują oryginalne i niepowtarzalne wzory. Każde nasze zamówienie robione jest na bieżąco, specjalnie dla Ciebie przez doświadczonych rzemieślników, którzy zadbają o każdy detal, abyś czuła się wyjątkowo. Oferujemy możliwość wyboru podszewki, obwodu łydki oraz szeroką gamę kolorystyczną. Dążymy do rozwiązań, dzięki którym będziesz mogła komponować swoje buty, według własnych gustów z propozycji przez nas przygotowanych. Zrobimy wszystko co w naszej mocy – aby spełnić Twoje oczekiwania. Firma KADURI powstała właśnie dla Ciebie ! Ciągle poszukujemy nowych inspiracji, czegoś co jeszcze nieodkryte – unikalne. Chcemy, abyś czuła się wyjątkowo i przede wszystkim komfortowo w naszym obuwiu.
Pokochajcie nas i pomóżcie nam stworzyć nową rzeczywistość butów.

KADURI jest rodzinną tradycją, którą będziemy kontynuować i spełniać oczekiwania naszych klientów.